Публікації

12.10.2015публікація

Ненормований робочий день – особливий режим робочого часу.

Напевно, кожен із Вас, хоча б раз мав необхідність працювати більше офіційно встановленого робочого часу. А якщо такі випадки трапляються дуже часто, Ви можете вважати, що Ваш графік передбачає ненормований робочий день і Ви маєте право на різного роду компенсації. Але чи насправді це так? З цим у даній статті ми і спробуємо розібратись, щоб Ви могли розуміти, які права Ви маєте, щоб впевнено захищати їх перед роботодавцем.

14.04.2015публікація

Аліменти на утримання повнолітніх дочки/сина

Більшість з вас знають про обов’язок батьків утримувати своїх дітей до досягнення ними повноліття, тобто до 18-річного віку. Проте, існують підстави, коли батьки повинні сплачувати аліменти і на повнолітніх дочку/сина. Це є важливим питанням як безпосередньо для повнолітніх, які потребують матеріальної допомоги, так і для тих з батьків, які проживають з донькою, сином яким виповнилось 18 років.

08.04.2013публікація

Керуючий партнер Spektor law firm Володимир Гаріпов надав свої коментарі

Керуючий партнер Spektor law firm Володимир Гаріпов надав свої коментарі виданню «Юридична Газета» з приводу можливості захистити права особи, які були порушені в мережі Інтернет. Про те, що необхідно зробити, якщо Ваші права було порушено яким-небудь Інтернет сайтом, читайте у випуску «Юридична Газета» від 2 квітня 2013 р.

09.11.2012публікація

Коментар для видання «Газета по-українськи»

Сьогодні, 9-го листопада 2012 року, у виданні «Газета по-українські» вийшли коментарі директора Spektor law firm Ольги Спектор під назвою «Россійських лікарів ніхто не покарає» до статті Олени Власової «Максиму Шолотюку вирізали серце й нирки».

30.09.2012публікація

Нові вимоги реєстрації нерухомості

У серпневій статті сайту «Деньги.ua» Ольга Спектор, директор компанії Spektor law firm, прокоментувала нововведення, стосовно процедури державної реєстрації земельних ділянок та прав на нерухоме майно.