Нотаріус і переклад


Наша компанія, окрім юридичних послуг, також пропонує послуги нотаріуса і перекладу. Далі ви зможете ознайомитись із процедурою формування вартості.

Переклад

Ми спеціалізуємося в перекладі юридичних та фінансових документів на англійську, французьку та німецьку мови. Багаторічний досвід наших перекладачів гарантує стабільно високу якість навіть при вкрай стислих термінах.

Види послуг перекладача:

  • письмовий переклад будь-яких текстів (у тому числі технічних), спеціалізованих та профільних документів (у фінансовій та юридичній сферах);
  • усний переклад ділових переговорів, конференцій та інших заходів.

Залежно від виду послуг з письмового перекладу, наша компанія застосовує різну тарифікацію. У розрахунках ми використовуємо ціни за одну сторінку перекладу (1800 знаків або 250 слів з пробілами), за слово або за годину.

У нас діє система знижок у разі переведення шаблонних документів: паспортів, свідоцтв та інших.

Крім того, Вам абсолютно не обов'язково приїжджати до нас в офіс, для того щоб замовити або сплатити нотаріальне завірення перекладів, легалізацію документів та інші супутні послуги. Все це можна зробити онлайн.

Нотаріальні послуги

Щоб спростити проведення процедур, необхідних нашим клієнтам, наша юридична компанія працює з незалежними нотаріусами. Фахівці, з якими ми співпрацюємо, відрізняються оперативністю своєї роботи і надають будь-які послуги: від підготовки нотаріальних заяв та завірення документів до оформлення договорів і заповітів.

Тісна співпраця нашої компанії з нотаріусами дозволяє нашим клієнтам користуватися більш гнучкою ціновою політикою відносно нотаріальних послуг. Вартість нотаріальних послуг залежить від виду документа, який посвідчує нотаріус, а також від оціночної вартості предмета угоди (машини, квартири тощо). Також можливе надання знижок постійним клієнтам, не залежно від того, чи є вони клієнтами Spektor Law Firm.